max divani sedací soupravy

Italská firma Max Divani byla založena v padesátých letech minulého století panem Rocco Ferri coby malá řemeslná dílna. Max Divani je jedna z mála firem v oblasti Murgia poblíž Bari, která je v současné době provozována již třetí podnikatelskou generací.

Rámy sedacích souprav Max Divani
Vnitřní rámy, které firma Max Divani používá, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního fřeva, což zaručuje nejen pevnost, ale také odolnost výrobků. Z tohoto důvodu poskytujeme pětiletou záruční dobu, pakliže jejich používání a zatížení odpovídá běžným podmínkám provozu v domácnosti. Materiály, které vyrábí firma Max Divani jsou testovány na svou odolnost v čase a vůči jakýmkoliv povětrnostním vlivům. Kostra rámu je opatřena vysoce odolnými popruhy, které zaručují jeho typickou eleticitu v čase a zároveň zajišťují spolu s čalouněním maximální míru pohodlí.
Výplně sedacích souprav max Divani
Co se týká struktury, tak estetické provedení a pohodlí u každého modelu se odvíjí          od  různých druhů výplní:

  1. polyuretanová pěna
  2. polyesterové vlákno
  3. prachové peří

Bloky polyuretanové pěny, kterou výrobce používá, mají různou hustotu. hustota jednotlivého bloku je garantována certifikátem chemické analýzy, a je opakovaně testována vystavováním stresu a zátěži tak, aby byla ověřena jeho odolnost vůči opotřebení a trhání.
Kůže na sedacích soupravách Max Divani
Každá kůže použitá na sedací soupravu je jediněčná! Přestože si koupíte novou sedací soupravu, která má stejný potah jako Vaše předchozí, můžete pozorovat určité drobné rozdíly způsobené výše zmíněným. Tato jemně sametová kůže je zpracována bez toho, aniž by se měnila její původní charakteristika. Kůže je vysoce kvalitním potahem, jehož estetické kvality se zlepšují s časem používání. Vzhledem k její pružnosti a schopnosti přizpůsobovat se tělesné teplotě člověka, máte v zimě příjenmý pocit tepla a v létě Vás naopak ochladí. Kůže jsou vybírány přímo na místě svého původu.


Seřadit dle:
Položek na stránku: