obecné informace

Kuchyně, vetavěné skříně a veškerý nábytek na míru

 

Chcete si koupit nový nábytek do bytu, domu či kanceláře? Preferujete originální truhlářskou výrobu před sériově vyráběnými kusy? Truhlářství Topp ,které naleznete v Kladně Rozdělov kde můžete navštívit velkoprodejnu nábytku, která nabízí kvalitní nábytek na míru, který Vám vydrží dlouhá léta.

Specializací našeho truhlářství je především výroba nábytku na míru. Vyrábíme veškeré interiérové zařízení (kuchyně, nábytek, kancelářský nábytek, vstupní recepce, vybavení prodejen, vestavné skříně), ale i speciální stavební konstrukce. Nábytek na míru je originální a skvěle zapadne do Vašeho interiéru.

Vyrábíme nábytek na míru dle přání zákazníka

● kuchyně ● vestavěné skříně ● posuvné dveře ● kancelářský nábytek, pracovny ● vstupní recepce ● vybavení prodejen ● obývací pokoje ● dětské pokoje ● ložnice ● knihovny ● vybavení hotelů ● ordinací ● rekonstrukce bytů ● obložkové zárubně ● pracovní desky z masivu 

Kuchyně:

Funkčnost a kvalita

Kuchyně na míru je ideální volbou pro každého. Ať již toužíte po účelné moderní kuchyni nebo dáváte přednost tradičnímu rustikálnímu stylu. Vyhovíme i těm nejnáročnějším požadavkům a vyrobíme vše dle vašich nejnáročnějších představ.

Rozhodli jste se pro kuchyň na míru?

Rozlučte se  s rozměrově nesedícím nábytkem, nevyužitým prostorem a nekvalitním zpracováním. A připravte se na kuchyň, z které nebudete chtít odejít. Vaše kuchařské umění plně vynikne, pokud budete pokrmy připravovat s radostí a chutí. Co více přispěje k pohodové atmosféře při vaření, než krásná, praktická a skvěle vybavená kuchyň?

Jaká je cesta k vámi vysněné kuchyni?

Nejprve Vás navštívíme u Vás doma, vyměříme prostor pro vaši novou kuchyň a probereme s Vámi, jakou máte představu o jejím stylu. Budeme potřebovat vědět, jestli preferujete moderní nebo klasický styl, jaký Vám vyhovuje materiál a jaké vnitřní vybavení budete potřebovat (odpadkové koše, příborníky, atd.). Následně Vám v naší prodejně vytvoříme 3D návrh kuchyně. Budou-li se vaše představy lišit od těch našich, bez problémů upravíme návrh k Vaší naprosté spokojenosti. Po schválení návrhu, cenové nabídky a dohodě termínu se pustíme do samotné realizace.

Taktéž Vám poradíme i s výběrem kuchyňských spotřebičů a doplňků, a v případě zájmu jsme schopni Vám je také dodat. Stejně tak Vám v případě potřeby při tvoření návrhu můžeme zajistit úpravu či instalaci rozvodů elektřiny, vody i plynu. Bez problémů také provedeme další stavební úpravy, jako jsou rekonstrukce bytového jádra, malování, kladení dlažeb i obkladů.

 

S jakými materiály při výrobě kuchyní pracujeme?

Běžně používáme materiál DTDL (laminovaná dřevotříska veškerých dekorů na trhu) V součastné době Vám můžeme nabídnout okamžitě přes 150 dekorů které máme na skladě, při výběru jiného odstínu dodáme do 2-3 dnů. Kování a veškeré vnitřní vybavení volíme dle požadavků zákazníka pro uspokojení potřeb. Všechny hrany pak standardně olepujeme plastovou hranou ABS. Dvířka je možné vybírat v mnoha odstínech a tvarech dle Vašich požadavků  a proto Vám nabízíme dvířka od několika renomovaných výrobců. Ať se jedná o folie s dřevnímy  dekory nebo uni barvamy či povrchy lakovanýmy a to buď provedení mat či naopak vysoký lesk v célé škale barevné stupnice RAL.

 

Vestavěné skříně:

Design a funkce v jednom

Na kvalitě záleží. Pro nás vždy.

Vestavěná skříň pro nás není jen kus nábytku, ale součást domácnosti. Vytváříme proto vestavěné skříně na míru, které jsou nejen krásné, ale také Vám pomáhají pohodlně zvládat všední činnosti levou zadní. Jak to poznáte? V ranním shonu si svých skříní ani nevšimnete.

Jak důležitý je materiál skříně?

Hodně. Nákup vestavěné skříně je velká investice a výběr materiálu skříní je klíčový. Právě ten celou skříň tvoří. Abychom Vám mohli nabídnout spolehlivou kvalitu, korpusy vestavěných skříní vyrábíme z laminových desek o síle 18mm.

Materiál na dveře vestavěných skříní je pak možné vybrat si z široké nabídky fólií, skel, lakovaná MDF, polepů nebo přírodních materiálů i zrcadel, samostatná kapitola, která rozhodne o tom, jak dlouho Vám skříň bude sloužit je kování, proto používáme pouze kvalitní kování od renomovaných výrobců.