Vzorní potahů matrací LB

Vzorník potahů

Trimtex

 

Základní kvalitní úpletový potah z mikrovlákna, pevný s dlouhou životností.Potah je příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Potah je vyroben v odzipovatelném provedení, které zaručí snadnou manipulaci. Pratelnost potahu na 60°C. Potah není možno sušit v bubnové sušičce.

 + cca 1 cm k jádru matrace

 

Charlotte

Moderní kvalitní úpletový potah z mikrovlákna, pevný s dlouhou životností. Potah je příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Potah je vyroben v celoodzipovatelném provedení, které zaručí snadnou manipulaci. Pratelnost potahu na 60°C.Potah není možno sušit v bubnové sušičce.

 + cca 1 cm k jádru matrace

 

Stitch Nit

Potah představuje současný trend vysoké úrovně pro zajištění hygieny lůžka. Jedná se o úpletový potah z mikrovlákna, pevný, s dlouhou životností. Vlákna potahu zajišťují naprosto netoxickou, ekologickou formu aktivní ochrany proti roztočům, bakteriím a plísním, čímž zabraňují vzniku alergií. Je příjemný na dotek, s vysokou apsorbcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Jedná se o trvalou ochranu, která nevyprchá ani při opakovaném praní. Potah je vyroben v celoodzipovatelném provedení, které zaručí snadnou manipulaci. Pratelnost potahu na 60°C.Potah není možno sušit v bubnové sušičce.

 + cca 2 cm k jádru matrace

 

Greenfirst


 

Biopotah s mezinárodní certifikací ÖKO-TEX Standard 100 ( vhodné pro výrobky určené dětem). Bioaktivní úprava na bázi přírodních rostlinných esencí z citronu, levandule a eukalyptu, což je přírodní účinná ochrana proti roztočům, je vhodná nejen pro alergiky.Vysoce luxusní potah zaručuje vyšší životnost a kvalitu materiálu díky využití Greenfirst*. Podle testu držitele patentu je garantována likvidace populace roztočů s účinkem 93% do 1 týdne a 100% do 6ti týdnů.Ověřená účinnost i po 30ti cyklech praní při 60°C. Potah je vyroben v celoodzipovatelném provedení, které zaručí snadnou manipulaci. Potah není možno sušit v bubnové sušičce.

 + cca 2 cm k jádru matrace

 

Mercedes

Luxusní potah s příjemnou texturou je naprostou novinkou. Složení:53% polyester, 33% vizkóza, 1% Elastan, 13% Polypropylen.Potah je vyroben o vysoké plošné hmotnosti 360g/m2. Vhodnou kombinací se spodní tkaninou potahu Non Skid, která je protiskluzová, zajišťuje antialergický komfort a především ideální kontakt s vylévanou pěnou.Potah je vyroben v odzipovatelném provedení, které zaručí snadnou manipulaci. Pratelnost potahu na 60°C a v neprošité variantě až 90°C. Potah není možno sušit v bubnové sušičce.

 + cca 0,5 cm k jádru matrace